ماهان تسمه
خانه / تسمه انتقال نیرو / قیمت روز تسمه انتقال نیرو تخت روکشدار

قیمت روز تسمه انتقال نیرو تخت روکشدار

تسمه انتقال نیرو تخت روکشدار از سوی مراکز فروش بزرگ با قیمت روز راهی بازار می شود. این تسمه ها هم از برندهای داخلی و هم برندهای خارجی در بازار موجود می باشد. به این ترتیب خرید آنها با استانداردهای لازم مورد توجه افراد زیادی است.

تسمه انتقال نیرو تخت روکشدار

در بسیاری از دستگاه ها حضور تسمه هایی دیده می شود که به کمک قرقره کار انتقال نیرو را برای انجام هدفی بر عهده دارند. این تسمه ها که امروزه جایگزینی خوب برای انواع زنجیره ها بوده، مزیت هایی داشته که سبب شده در صنعت بیشترین کاربرد را داشته باشند.

از مهمترین مزایای تسمه انتقال نیرو عبارتند از:

  • عدم نیاز به روانکاری
  • کاهش سر و صدا
  • امکان انتقال نیرو برای فواصل طولانی
  • بهره گیری برای سرعت های بالا
  • قیمت نسبتا مناسب تر

به همین دلیل بسیاری از تولید کننده های دستگاه های صنعتی بهره گیری از تسمه انتقال نیرو لاستیکی را ترجیح می دهند. با توجه به اینکه مدل های متنوع ای از انواع تسمه انتقال نیرو در ایران عرضه می شوند، انتخاب و خرید آنها بسیار آسان خواهد بود.

انواع تسمه انتقال نیرو

با توجه به اینکه دستگاه های مختلف از تسمه انتقال نیرو بهره می گیرند، باید مدل های متنوع ای از آنها تولید شود. در این صورت انتخاب این تسمه ها برای استفاده در مجموعه های مختلف کاربرد آسان دارند.

تسمه انتقال نیرو براساس شاخصه های زیر انواع مختلفی دارد:

  • طول
  • عرضه
  • ضخامت
  • نوع طراحی
  • قدرت کششی

لذا شرکت هایی که در زمینه تولید انواع تسمه انتقال نیرو فعالیت داشته، بهترین ها را راهی بازار خواهند کرد.

تسمه انتقال نیرو تخت روکشدار

از جمله کاربردی ترین انواع تسمه انتقال نیرو، نوع تخت روکشدار می باشد.

این نوع تسمه ها به دلیل داشتن روکش لاستیکی اصطکاک زیادی با قرقره داشته و می تواند در انتقال نیرو نقش بسیار خوبی داشته باشد. با توجه به اینکه انتقال نیرو در دستگاه ها باید به نحو احسنت صورت گیرد، مسلما روکش در نظر گرفته شده برای این تسمه ها بسیار مقاوم و درجه یک می باشد.

لذا می توان مدت زمان طولانی و بدون نیاز به تعویض از این تسمه های انتقال نیرو بهره گرفت.

تولید انواع تسمه انتقال نیرو روکشدار در ایران با بهره گیری از مواد اولیه باکیفیت و درجه یک صورت می گیرد. به همین دلیل می توان شاهد فروش خوبی از این محصولات در بازار داخلی بود.

قیمت روز تسمه انتقال نیرو

خوشبختانه امروزه بسیاری از شرکت ها را می توان دید که به صورت تخصصی در راستای فروش انواع تسمه های صنعتی فعالیت دارند. این شرکت ها می توانند تولیداتی را راهی بازار کنند که استانداردهای لازم را داشته و به خریداران کمک زیادی خواهند کرد. با اعلام قیمت روز تسمه انتقال نیرو و استانداردهایی که در آنها وجود داشته، امروزه اغلب شرکت ها به راحتی نیاز خود را مطرح کرده و برای خرید آنها اقدام می کند. این تولیدات با مناسبترین قیمت در بازار ایران عرضه شده و کارخانه هایی که نیاز به بهره گیری از بهترین تسمه انتقال نیرو داشته، آنها را از شرکت های بزرگ تهیه می کنند.

تسمه انتقال نیرو تخت روکشدار

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
بازرگانی ماهان تسمه
راه های ارتباطی:
مدیر فروش سید محمد عباسی: 09100936552
دفتر فروش: 02136900721
دفتر فروش: 02136900621
رایانامه : mahanbelt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع تسمه انتقال نیرو

انواع تسمه انتقال نیرو | فروش اینترنتی تسمه انتقال نیرو

انواع تسمه انتقال نیرو را شرکت ماهان تسمه به صورت اینترنتی در سراسر کشور عرضه …