ماهان تسمه
خانه / تسمه نقاله / فروش عمده تسمه نقاله مدولار تخت و مشبک| بازار فروش انواع تسمه

فروش عمده تسمه نقاله مدولار تخت و مشبک| بازار فروش انواع تسمه

شرکت های زیادی به تولید و عرضه انواع قطعات لاستیکی همچون تسمه، نقاله،مدولار، تخت و مشبک می پردازند. برای اطلاع از ویژگی و کارکرد ها و قیمت برخی از این تجهیزات صنعتی با ما همراه باشید. فروش عمده تسمه نقاله مدولار تخت و مشبک، قیمت نوار نقاله و بسیاری از وسایل صنعتی از این دست توسط تولیدی های مربوطه و نمایندگی های فروش و یا فروشگاه های بزرگ قطعات انجام گرفته و اطلاعات لازم درباره قیمت ها و نحوه کارکرد و خصوصیات هر یک داده می شود.

فروش عمده تسمه نقاله مدولار تخت و مشبک| بازار فروش انواع تسمه

معرفی انواع تسمه

معرفی انواع تسمهبرای آشنایی شما به معرفی انواع تسمه می پردازیم.

انواع تسمه:

  • تخت : که در قرون ۱۹ الی ۲۰ بیشتر در مزارع و معادن استفاده می شده است. (کارخانه جات خرمن کوب یا چوب بری و از این دست)
  • گرد: برای کار با پولی های دارای شیارهای v شکل بکار می رود( در موقعیت هایی که گشتاور پایینی داریم استفاده می شود)
  • ذوزنقه ای: برای لغزش و هم ترازی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد زیادی دارند و دارای دو ویژگی سرعت خوب و دوام بالا می باشند.
  • چند شیار: از ترکیب چند تسمه v شکل تشکیل یافته است.
  • تسمه آجدار: حرکت مارپیچی شکل دارد.محدودیت قدرت آن تا ۶۰۰ کیلو وات می باشد اما دوام بالایی دارد و ارتعاش ندارد در مقابل تنش هایی که رخ می دهد.
  • تایمینگ (دندانه دار، بی نظیر، همزمان): بدون لغزش و دارای دندانه می باشد. برای انتقال حرک مستقیم به کار می رود.

کاربرد تسمه نقاله مدولار تخت و مشبک

کاربرد تسمه نقاله مدولار تخت و مشبککاربرد تسمه را به طور مختصر به همراه معرفی انواع تسمه بیان کردیم . شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر در این زمینه به سایت های علمی مراجعه نمایید و یا از طریق کتب مربوطه به آگاهی های لازم در این زمینه دست یابید.

نوار نقاله برای اولین بار برای انتقال وسایل ابزار آلات ماشین  و خودرو در ایران تولید و به کار گرفته شد. در ادامه به صورت نام بردنی کاربرد نقاله را در عرصه صنعت بیان می کنیم.

کاربرد نقاله:

  • نوار نقاله نیز مانند تسمه برای انتقال و حرکت و جابه جایی وسایل کاربرد دارد.
  • برای خشک شدن وسایل و در معرض حرارت قرار گرفتن قطعات مورد نیاز از این ابزار جا به جایی استفاده می شود
  • راندمان تولید با راحت تر شدن انتقال ها افزایش می یابد و این نیز مزیت خوبی برای کارخانه جات محسوب می گردد

کاربرد زنجیر پلاستکی:

این زنجیر برای بستن در مکان هایی است که به دلایل امنیتی و خطرات احتمالی در مکان هایی خاص بسته می شود تا امکان تردد در آن مکان ها وجود نداشته باشد.

قیمت فروش انواع تسمه نقاله مدولار

قیمت فروش انواع تسمه نقاله مدولاربرای اطلاع از قیمت فروش انواع تسمه نقاله مدولار و … می توانید به سایت های مربوطه این تجهیزات صنعتی مراجعه نمایید. بازارهای صنعتی روز، نمایندگی های فروش، فروشکاه های اینترنتی معتبر و … همگی می توانند در این زمینه راهنمایی های لازم را انجام دهند.

زنجیر پلاستیکی، نقاله فنی مدولار، زنجیر نقاله پلاستیکی و تجهیزات دیگری نیز توسط کارشناسان و کارگران کارخانه جات، به منظور بالا رفتن راندمان تولید استفاده می شود و روز به روز نیز بر پیشرفت این گونه دستگاه ها افزوده می شود.

سفارش عمده انواع تسمه

سفارش عمده انواع تسمه برای سفارش عمده انواع تسمه گفتیم که می توانید به صورت حضوری به کارخانه تولید تسمه و دیگر وسایل مربوطه مراجعه نمایید و یا از طریق نمایندگی های فروش و یا نمایشگاه هایی که در این زمینه دایر می شوند اقدامات لازم را انجام دهید. سفارش عمده انواع تسمه معمولا ارزان تر از خرید جزئی محصول می باشد. بعلاوه می توان با پیشرفت در زمینه ساخت و تولید انواع تسمه و مدولار و … به امر صادرات به کشورهای مهم و ارزآور مبادرت ورزید و سود خوبی را عاید کشور نمود.

رعایت ایمنی حین کار و دقت در کار از نکاتی است که برای حفظ سلامت همه کارکنان کارخانه جات همواره مورد تاکید قرار می گیرد. چرا که ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
بازرگانی ماهان تسمه
راه های ارتباطی:
مدیر فروش سید محمد عباسی: 09100936552
دفتر فروش: 02136900721
دفتر فروش: 02136900621
رایانامه : mahanbelt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تسمه نوار نقاله آجدار

قیمت روز انواع تسمه نوار نقاله آجدار

تسمه نوار نقاله آجدار و ساده از مهمترین نیازها در خطوط انتقال کارخانه ها می …

پاسخی بگذارید